Következő tanfolyamunk

Tantermi oktatást csak igény és kellő tanulószám esetén indítunk. Érdeklődni, jelentkezni a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken lehet.

E-learning:

Modern, gyors, kényelmes és hatékony webes távoktatási lehetőséget biztosítunk minden jogosítványt szerezni vágyó tanulónknak.

Az e-learning nagy előnye, hogy időben rugalmas, és nincs helyhez kötve. Bárhol és bármikor használható, ahol van számítógép és internetkapcsolat. Önállóan, mégis ellenőrzötten és szabályozottan, saját időbeosztás és tempó szerint lehet előrehaladni, a tanulást bármikor meg lehet szakítani, majd folytatni tovább. Interaktív módon lehet tanulni, életszerű példák és szimulációk segítségével, az informatika eszközrendszerét felhasználva. Nincs szükség könyvekre, hiszen az e-learning elektronikus, digitális úton közvetíti a tartalmat a számítógépünkre. A keretrendszernek köszönhetően pedig a tesztek kitöltése után azonnali kiértékelésre is lehetőségünk van.

Magyarországon tavaly óta államilag elismert tanfolyamnak számít!

Bővebb információért keressen minket elérhetőségeinken.